500 klientů a skvělé známky od těchto

Rok 2014 nám přinesl mnoho skvělých úspěchů, vyjmenovat všechny možné není. Tím nejpodstatnějším jsou naši klienti. V tomto roce jsme v ES přivítali rekordní množství 673 klientů. Pro každého z našich klientů jsme pracovali s nadšením pro skvělou službu.

500 lientů a skvělé známky od nich

Odměnou jsou nám pravidelná hodnocení našich klientů. Vězte, že v tomto roce jsme 784 krát získali od klientů hodnocení výborně, 42 krát nás klienti hodnotili známkou chvalitebně, 20 krát jsme získali hodnocení dobře, třikrát naši práci hodnotili klienti známkou dostatečně a bohužel také jednou byla naše práce posouzená jako nedostatečná.

Celkově nás 92% klientů hodnotilo nejlepší možnou známkou výborně a celková známka činila senzačních 1,11.

Děkujeme Vám za Vaší přízeň. Hájek nás naučil nebrat věci za samozřejmé. Uvědomujeme si mimořádnost těchto výsledků. A budeme svědomitě dále zlepšovat svoji službu, abychom si stejně dobrá hodnocení zasloužili i nadále.

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 27.12.2014.
Aktualizováno: 27.12.2014 zpět

http://pf-2015.ekonomickestavby.com/bulletin1412_51.cz/500-klientu.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.