Opět lepší služba v roce 2015

Je nám posedlostí stále hledat možnosti, jak naší službu činit ještě lepší. Pro příští rok zaměříme svojí pozornost na bezpečí a velké rodiny. Věříme, že zvýšíme radost z domu a pohodu našich klientů, pokud přineseme silnou ochranu pro nečekané životní situace.

Opět lepší služba v roce 2015

Budeme svoje úsilí věnovat zlepšení možností pojištění schopnosti splácet. Představíme úžasný nový program, který našim klientům umožní pohodlně směnit jeden náš dům za jiný, pokud se změní situace a potřeby rodiny. Zlepšíme možnost zpětného prodeje domu, pokud by změny v životě byly zásadní. Všechny tyto kroky přinesou našim klientům více klidu a příjemnější užívání domu.

Druhým směrem, kam upřeme svojí pozornost v roce 2015, je renesance společného bydlení více generací. Náš obor možnosti společného bydlení hodně dluží. Téměř neexistují dobré domy, které by spokojené soužití velké rodiny podporovaly. Rok 2015 pro nás tedy bude mimo jiné o chytrých řešeních pro velké rodiny.

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 27.12.2014.
Aktualizováno: 27.12.2014 zpět

http://pf-2015.ekonomickestavby.com/bulletin1412_51.cz/opet-lepsi-sluzba.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.